PRAGUE OPEN 2022 - obří sbírka medailí pro Taehan - připravujeme

Publikováno: 6.11.2022 | Autor: admin

 

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE:

  PRAGUE OPEN 2022    
  Last Name First Name Division výsledky
1 Lee Neumanová Tereza IU50FD Individual Under 50 (41-50) Female D  1.
2 Uličný Nikolas IDWAMD Individual Dwarf (1-7) Male D  4.
3 Hájková Radka IU50FC Individual Under 50 (41-50) Female C  2.
4 Peška Josef IU50MA Individual Under 50 (41-50) Male A  1.
5 Silaiev Matvei IDWAMD Individual Dwarf (1-7) Male D  3.
6 Pekárek Petr IDWAMD Individual Dwarf (1-7) Male D  1.
7 Pekárek Petr IU50MD Individual Under 50 (41-50) Male D  1.
8 Rosenbaumová Ludmila IU30FA Individual Under 30 (18-30) Female A  1.
9 Kalínský Martin ICADMD Individual Cadet (12-14) Male D  4.
10 Paula Tadeáš ICADMD Individual Cadet (12-14) Male D  1.
11 Lee Hana IJUNFA Individual Junior (15-17) Female A  1.
12 Lee Irena ICADFA Individual Cadet (12-14) Female A  1.
13 Bulíčková Marie IJUNFB Individual Junior (15-17) Female B  1.
14 Markov Tomáš IJUNMA Individual Junior (15-17) Male A  2.
15 Horák Ondřej IPUPMD Individual Pupil (8-11) Male D  2.
16 Hájková Judita IU30FA Individual Under 30 (18-30) Female A  3.
17 Zbrojová Maria Afroditi ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C  18.
18 Řimková Natálie IJUNFC Individual Junior (15-17) Female C  1.
19 Pekárková Edita IPUPFD Individual Pupil (8-11) Female D  1.
20 Kľoc Tobiáš IPUPMD Individual Pupil (8-11) Male D  8.
21 Pak Soobeen IU30FD Individual Under 30 (18-30) Female D  4.
22 Sablyash Daniela IPUPFD Individual Pupil (8-11) Female D  3.
23 Bulíčková Klára ICADFB Individual Cadet (12-14) Female B  1.
24 Svobodová Andrea ICADFD Individual Cadet (12-14) Female D  2.
25 Kašperková Natálie ICADFD Individual Cadet (12-14) Female D  1.
26 Spálová Kristýna ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C  2.
27 Hroudová Karolína IJUNFB Individual Junior (15-17) Female B  3.
28 Kriaa Sami IPUPMD Individual Pupil (8-11) Male D  1.
         
  DVOJICE      
  Last Name First Name Division výsledky
1 Lee Neumanová Tereza PO30XB2 Pair Over 30 (31-99) Mix B2  1.
  Pekárek Petr PO30XB2 Pair Over 30 (31-99) Mix B2   
2 Horák Ondřej PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2  2.
  Sablyash Daniela PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2   
3 Kalínský Martin PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2  6.
  Svobodová Andrea PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2   
4 Lee Hana PJUNXA2 Pair Junior (15-17) Mix A2  1.
  Markov Tomáš PJUNXA2 Pair Junior (15-17) Mix A2   
5 Kriaa Sami PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2  1.
  Pekárková Edita PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2   
6 Paula Tadeáš PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2  3.
  Spálová Kristýna PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2   
         
  TROJICE      
  Last Name First Name Division výsledky
1 Horák Ondřej TPUPMB2 Team Pupil (1-11) Male B2   
  Kľoc Tobiáš TPUPMB2 Team Pupil (1-11) Male B2  1.
  Kriaa Sami TPUPMB2 Team Pupil (1-11) Male B2   
2 Kašperková Natálie TCADFB2 Team Cadet (12-14) Female B2   
  Spálová Kristýna TCADFB2 Team Cadet (12-14) Female B2  1.
  Svobodová Andrea TCADFB2 Team Cadet (12-14) Female B2   
3 Bulíčková Marie TJUNFA2 Team Junior (15-17) Female A2   
  Hroudová Karolína TJUNFA2 Team Junior (15-17) Female A2  1.
  Lee Hana TJUNFA2 Team Junior (15-17) Female A2   
4 Pekárek Petr TPUPMB2 Team Pupil (1-11) Male B2   
  Silaiev Matvei TPUPMB2 Team Pupil (1-11) Male B2  2.
  Uličný Nikolas TPUPMB2 Team Pupil (1-11) Male B2