NEXTGEN 2019 - další úspěšný turnaj pro TAEHAN

Publikováno: 23.11.2019 | Autor: admin

Rekordní počet závodníků Taehanu se v sobotu 23. listopadu 2019 sešel ve sportovní hale Jižní město v Praze, kde se pořádaly závody v Taekwondu WT – Nextgen nextlevel. Čtvrtý ročník tohoto turnaje byl opět velmi atraktivní. A to nejen tím, že se zde potkali závodníci v technických sestavách poomsae i zápasníci kyorugi pod jednou střechou, přestože mají většinou závody oddělené.

Po nástupu všech týmů z Česka, Slovenska i Polska se náš klub představil na obou závodních plochách, kde se soupeřilo v sestavách. Soutěžilo se pouze v jednotlivcích a během dopoledne se předvedly kategorie národní ligy poomsae (kategorie C a D). Všichni závodníci se velmi snažili a vybojovali tak pro Taehan první místo v soutěži týmů a spoustu medailí. Pochvalu za perfektní výkon si zaslouží nejen ostřílení závodníci, ale především ti, kteří byli na závodech úplně poprvé nebo se vrátili po mateřské pauze. Rozhodně se nezalekli a někteří dokázali postoupit i do semifinále nebo dokonce získat medaile. Rozhodně si ale z turnaje odnesli řadu cenných zkušeností. Obrovský úspěch má na svém kontě náš začínající závodník Michal Nešpor, který dokázal vybojovat pohár pro závodníka s největším počtem bodů mezi všemi účastníky v kategorii D (do žluto-zeleného pásku).

Také v odpolední části závodů se na stupni vítězů střídal jeden závodník z Taehanu za druhým. Vysoké pásky závodily KO systémem, který v České republice není běžný. Na plochu nastoupili vždy dva závodníci současně, poté jim byla vylosována sestava a rozhodčí pomocí praporků rozhodli, kdo ji zacvičil lépe. Vítězkou celé kategorie A se stala naše zkušená závodnice Adéla Kaplanová.

Děkujeme všem závodníkům za příkladnou reprezentaci klubu, gratulujeme medailistům a doufáme ve stejně hojnou účast i na posledních závodech v tomto roce, které se konají již 30. 11. v Mělníku.

Kateřina Pešková

TAEHAN

FOTO z akce ZDE:

Výsledky:

(umístění mimo stupně vítězů doplníme, jakmile nám je organizátor poskytne)

Last Name First Name Division Absolutní vítěz kaategorie Umístění
1 Bulíčková Klára IPUPFC Individual Pupil (8-11) Female C    2.
2 Bulíčková Marie ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C    2.
3 Kryštofová Michaela ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C    4.
4 Řimková Natálie ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C    7.
5 Svobodová Anežka IJUNFC Individual Junior (15-17) Female C    1.
6 Jakubík Minh Anh IPUPMC Individual Pupil (8-11) Male C    1.
7 Jakubík Pavel IU40MC Individual Under 40 (31-40) Male C    1.
8 Mocek Kevin IPUPMC Individual Pupil (8-11) Male C    4.
9 Nešpor Michal IJUNMD Individual Junior (15-17) Male D  1. kategorie D 1.
10 Hong Yuchan IPUPMC Individual Pupil (8-11) Male C    3.
11 Neuman Daniel IPUPMC Individual Pupil (8-11) Male C    7.
12 Neumanová Nikola IPUPFC Individual Pupil (8-11) Female C    6.
13 Choi Seo Jung IJUNFD Individual Junior (15-17) Female D    2.
14 Svítilová ml. Kateřina ICADFA Individual Cadet (12-14) Female A    1.
15 Baštecká Michaela ICADFB Individual Cadet (12-14) Female B    3.
16 Hájek Šimon ICADMA Individual Cadet (12-14) Male A    2.
17 Hájková Judita IJUNFA Individual Junior (15-17) Female A    1.
18 Hroudová Karolína ICADFB Individual Cadet (12-14) Female B
19 Kaplanová Adéla IU30FA Individual Under 30 (18-30) Female A  1. kategorie A 1.
20 Lee Hana ICADFA Individual Cadet (12-14) Female A    2.
21 Lee Irena IPUPFB Individual Pupil (8-11) Female B    1.
22 Markov Tomáš ICADMA Individual Cadet (12-14) Male A    1.
23 Topolová Adéla IJUNFD Individual Junior (15-17) Female D    1.
24 Seo Jin ICADMB Individual Cadet (12-14) Male B
25 Zakharov Lubomir IPUPMB Individual Pupil (8-11) Male B    1.
26 Trojan Lukáš ICADMD Individual Cadet (12-14) Male D    3.
27 Vaněček Jiří IPUPMD Individual Pupil (8-11) Male D    4.
28 Vaněčková Anežka ICADFD Individual Cadet (12-14) Female D    2.
29 Zobalová Nikola ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C    14.