|
|
|
Kategorie |
Umístění |
|
JEDNOTLIVCI |
|
|
|
1 |
Lee |
Irena |
ICADFA Individual Cadet (12-14) Female A |
1. |
2 |
Lee Neumanová |
Tereza |
IU50FD Individual Under 50 (41-50) Female D |
1. |
3 |
Kalínský |
Martin |
ICADMD Individual Cadet (12-14) Male D |
1. |
4 |
Hroudová |
Karolína |
IJUNFB Individual Junior (15-17) Female B |
3. |
5 |
Baštecká |
Michaela |
IJUNFA Individual Junior (15-17) Female A |
3. |
6 |
Jakubík |
Pavel |
IU50MC Individual Under 50 (41-50) Male C |
1. |
7 |
Pekárková |
Edita |
IPUPFD Individual Pupil (8-11) Female D |
2. |
8 |
Zbrojová |
Maria Afroditi |
ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C |
8. |
9 |
Spálová |
Kristýna |
ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C |
7. |
10 |
Bulíčková |
Klára |
ICADFC Individual Cadet (12-14) Female C |
1. |
11 |
Kašperková |
Natálie |
ICADFD Individual Cadet (12-14) Female D |
2. |
12 |
Svobodová |
Andrea |
ICADFD Individual Cadet (12-14) Female D |
1. |
13 |
Ivičič |
Eduard |
ICADMC Individual Cadet (12-14) Male C |
6. |
14 |
Jakubík |
Minh Anh |
ICADMC Individual Cadet (12-14) Male C |
1. |
15 |
Lee |
Hana |
IJUNFA Individual Junior (15-17) Female A |
1. |
16 |
Rosenbaumová |
Michaela |
IJUNFB Individual Junior (15-17) Female B |
5. |
17 |
Bulíčková |
Marie |
IJUNFB Individual Junior (15-17) Female B |
1. |
18 |
Řimková |
Natálie |
IJUNFC Individual Junior (15-17) Female C |
5. |
19 |
Markov |
Tomáš |
IJUNMA Individual Junior (15-17) Male A |
1. |
20 |
Sablyash |
Daniela |
IPUPFD Individual Pupil (8-11) Female D |
5. |
21 |
Lee |
Zina |
IPUPFD Individual Pupil (8-11) Female D |
1. |
22 |
Horák |
Ondřej |
IPUPMD Individual Pupil (8-11) Male D |
3. |
23 |
Markov |
David |
IPUPMD Individual Pupil (8-11) Male D |
2. |
24 |
Rosenbaumová |
Ludmila |
IU30FA Individual Under 30 (18-30) Female A |
1. |
25 |
Hájková |
Judita |
IU30FA Individual Under 30 (18-30) Female A |
3. |
26 |
Vaněčková |
Anežka |
IJUNFD Individual Junior (15-17) Female D |
1. |
|
|
|
|
|
|
PÁRY |
|
|
|
1 |
Jakubík |
Pavel |
PO30XB2 Pair Over 30 (31-99) Mix B2 |
1. |
|
Lee Neumanová |
Tereza |
PO30XB2 Pair Over 30 (31-99) Mix B2 |
|
2 |
Horák |
Ondřej |
PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2 |
2. |
|
Lee |
Zina |
PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2 |
|
3 |
Ivičič |
Eduard |
PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2 |
8. |
|
Zbrojová |
Maria Afroditi |
PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2 |
|
4 |
Kalínský |
Martin |
PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2 |
7. |
|
Svobodová |
Andrea |
PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2 |
|
5 |
Bulíčková |
Klára |
PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2 |
1. |
|
Jakubík |
Minh Anh |
PCADXB2 Pair Cadet (12-14) Mix B2 |
|
6 |
Baštecká |
Michaela |
PJUNXA2 Pair Junior (15-17) Mix A2 |
1. |
|
Markov |
Tomáš |
PJUNXA2 Pair Junior (15-17) Mix A2 |
|
7 |
Markov |
David |
PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2 |
1. |
|
Pekárková |
Edita |
PPUPXB2 Pair Pupil (1-11) Mix B2 |
|
|
|
|
|
|
|
TROJICE |
|
|
|
1 |
Lee |
Zina |
TPUPFB2 Team Pupil (1-11) Female B2 |
|
|
Pekárková |
Edita |
TPUPFB2 Team Pupil (1-11) Female B2 |
1. |
|
Sablyash |
Daniela |
TPUPFB2 Team Pupil (1-11) Female B2 |
|
2 |
Kašperková |
Natálie |
TCADFB2 Team Cadet (12-14) Female B2 |
|
|
Spálová |
Kristýna |
TCADFB2 Team Cadet (12-14) Female B2 |
2. |
|
Svobodová |
Andrea |
TCADFB2 Team Cadet (12-14) Female B2 |
|
3 |
Ivičič |
Eduard |
TCADMB2 Team Cadet (12-14) Male B2 |
|
|
Jakubík |
Minh Anh |
TCADMB2 Team Cadet (12-14) Male B2 |
1. |
|
Martin |
Kalínský |
TCADMB2 Team Cadet (12-14) Male B2 |
|
4 |
Baštecká |
Michaela |
TJUNFA2 Team Junior (15-17) Female A2 |
|
|
Bulíčková |
Marie |
TJUNFA2 Team Junior (15-17) Female A2 |
1. |
|
Lee |
Hana |
TJUNFA2 Team Junior (15-17) Female A2 |
|
5 |
Baštecká |
Michaela |
Junior NONAME |
|
|
Šlesingerová |
Julie |
Junior NONAME |
|
|
Lee |
Hana |
Junior NONAME |
|
|
|
|
|
|
|
Celkový výsledek turnaje - putovní pohár |
|
|
|
Pořadí |
|
body |
|
|
1. |
TAEHAN |
1113 |
|
|
2. |
Kangsim |
553 |
|
|
3. |
Don Bosko Havířov |
426 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Havířovský pohár |
|
|
|
Pořadí |
|
body |
|
|
1. |
TAEHAN |
750 |
|
|
2. |
Don Bosko Havířov |
327 |
|
|
3. |
TKD Hradec n. Moravicí |
211 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Czech Open 2022 |
|
|
|
Pořadí |
|
body |
|
|
1. |
Kangsim |
375 |
|
|
2. |
TAEHAN |
363 |
|
|
3. |
Sejong |
199 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vyhlášení vítězů národní ligy pro rok 2021 - celoroční soutěž pro kategorii C A D (bez ohledu na věkové kategorie) |
|
|
|
Umístění |
Týmy: |
|
|
|
1. |
TAEHAN |
|
|
|
2. |
Hradec nad Moravicí |
|
|
|
3. |
Hansoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Z 15 vyhlášených nejlepších závodníků kategorie C a D je 7 z Taehanu |
|
|
|
1 |
Pavel Jakubík |
|
|
|
2 |
Tereza Lee Neumanová |
|
|
|
3 |
Klára Bulíčková |
|
|
|
4 |
Minh Anh Jakubík |
|
|
|
5 |
Edita Pekárková |
|
|
|
6 |
Anežka Vaněčková |
|
|
|
7 |
Natálie Řimková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vyhlášení vítězů extraligy pro rok 2021 - celoroční soutěž pro kategorii A a B (bez ohledu na věkové kategorie) |
|
|
|
Umístění |
Týmy: |
|
|
|
1. |
TAEHAN |
|
|
|
2. |
Kangsim dojang |
|
|
|
3. |
Sejong taekwondo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Z 11 vyhlášených nejlepších závodníků kategorie A a B je 5 z Taehanu |
|
|
|
1 |
Karolína Hroudová |
|
|
|
2 |
Irena Lee |
|
|
|
3 |
Judita Hájková |
|
|
|
4 |
Tomáš Markov |
|
|
|
5 |
Marie Bulíčková |
|
|
|