Vyhlášení výsledků českých soutěží Taekwondo za rok 2017

Publikováno: 11.3.2018 | Autor: admin

V sobotu 3. března od 18 hod. proběhlo v Mělníku v Masarykově kulturním domě slavnostní vyhlášení výsledků českých soutěží Taekwondo WTF. Byly vyhlášeny nejen nejúspěšnější týmy (kluby), ale také jednotliví sportovci ve svých kategoriích v poomsae i kyorugi a oceněni byli i nejlepší rozhodčí. Taehanu se opět podařilo ovládnout Extraligu poomsae, ve které jsme obhájili vítězství, ale nečekaný výsledek se ale podařil i v kyourugi.

Ve svých kategoriích převzali vítězné poháry Tomáš Markov, Nicola Zimová, Hanička Lee, Kačka Svítilová ml. a Simča Kálalová (všichni Extraliga poomsae), dále pak Adéla Ménová, Míša Baštecká a Kája Hroudová (všichni Národní liga poomsae).

V kyorugi ve 2. nejvyšší juniorské a seniorské domácí soutěži, tj. Národní Taekwondo lize (NTL), se Taehan umístil na celkovém 2. místě a náš Kryštof Ekl byl oceněn jako nejúspěšnějsí zápasník ve své kategorii.

Po skončení oficiální části večera následoval raut a volná zábava s hudebním doprovodem.

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Vaše závodní nasazení během celého roku 2017 a za vynikající reprezentaci klubu. Věříme, že nás úspěch neopustí ani letošní sezónu, kterou jsme dobře odstartovali v Havířově.