Prague Open 2012

Publikováno: 4.11.2012 | Autor: admin

Víkend 3. - 4. 11. 2012 se v pražské hale Slavie nesl ve znamení taekwondo WTF, kde probíhal mezinárodní turnaj Prague Open 2012.

Sobotního turnaje ve sportovním zápase kyorugi se zúčastnilo více než 350 závodníků z mnoha zemí, kde vedle českých závodníků nechyběli zástupci Slovenska, Maďarska, Polska, Moldávie, Ukrajiny a dalších. Za náš oddíl Taehan zápasily Ornela Procházková a Veronika Soliz Rudon. Ornela, naše nejaktivnější bojovnice, která se pravidelně zúčastňuje i soustředění národní reprezentace, nastoupila s jistotou do finálového zápasu a získala 1. místo ve své kategorii. Veronika naopak bohužel nestačila na svoji velice zkušenou soupeřku, které ve finále nakonec podlehla. I tak je ale 2. místo velice pěkné umístění a pro Veroniku hlavně velmi cennou zkušeností.

V neděli pak probíhal turnaj v technických sestavách poomsae, kde měl náš klub již tradičně hojné zastoupení v celkovém počtu 18 nasazených závodníků. V konkurenci ostatních klubů se nám podařilo zejména díky připravenosti a velké snaze našich závodníků uspět a jako oddíl Taehan jsme získali s celkovým počtem 50 bodů pohár za 1. místo v týmech, za námi pak skončily kluby Hansoo (43 b.) a Kangsim (41 b.).

Mistr Lee všem děkuje za účast a projevenou snahu. Všem závodníkům gratulujeme k jejich umístění a krásným medailím.